بازگشت به صفحه قبل

طراحی سایت هنری

درست همانطور که هنر مي تواند اشکال بسياري داشته باشد، وب سايت هنري نيز مي تواند اهداف بسياري را به ارمغان بياورد. اول و مهمتر از همه، اگر شما يک هنرمند هستيد، سايت شما بايد يک نمايشگاه کار خود را ارائه دهد. اما ساير توابع کليدي وجود دارد که مي تواند تجربه کاربر را افزايش دهد
 
طراحي سايت هنري و بررسي برخي از ويژگي هاي يک وب سايت هنري :
 
1. يک طراحي تکميلي براي هنر خود را انتخاب کنيد
هنر بزرگ باعث احساس است، بنابراين مهم است که وب سايت شما تلاش مي کند کمي از آن را نيز ضبط کند. بسته به نوع کاري که انجام مي دهيد، اين مي تواند کاملا واضح و يا کمي ظريف تر باشد. به عنوان مثال، نگاه سايت شما مي تواند به نوع مواد مورد استفاده شما (چوب، خاک رس و غيره) باشد. يا ممکن است پس زمينه اي را نشان دهد که سبک کلي شما را نشان مي دهد. صرفنظر از اين، طراحي سايت هنري شما بايد انعکاسي از هنر شما باشد.
2. تمرکز خود را بر کار خود قرار دهيد
از آنجا که وب لزوما توسط فضاي فيزيکي محدود نمي شود، هنگام طراحي سايت هنري آسان است. اين امر به ويژه در مورد هنرمندان سخت است زيرا هر نوع حواس پرتي غير ضروري مي تواند از خود هنر حذف شود. هنگامي که با هم جمع مي شويم، هر جزئيات کوچک طراحي شده ما مي تواند به چيزي که ما قصد نداريم اضافه کنيم. بنابراين مهم است که از خودتان بپرسيد چه چيز حياتي است و چه چيزي را مي توان کنار گذاشت. به طور کلي، ساده بهتر است.
3. با هواداران ارتباط برقرار کنيد
براي بسياري از هنرمندان، داشتن يک فانتزي وفادار، چيزي است که کار خود را حفظ مي کند. براي مثال، موسيقي دانان قادر نخواهند بود که تور و ضبط بدون آن پشتيباني کنند. حفظ هواداران در حلقه زماني که به رويدادي مانند کنسرت مي آيد بايد يک اولويت طراحي سايت هنري باشد. و اگر شما کار خود را آنلاين به فروش برسانيد، داشتن يک تجربه خريد آسان براي استفاده، ضروري است. در نهايت، طرفداران را دعوت به بخشي از حلقه دروني خود کنيد با ويژگي هايي مانند وبلاگ به طور مرتب به روزرساني و دسترسي به چند رسانه اي.
4. طراحي سايت هنري را کمي جالب تر کنيد
در حالي که هنر اغلب جدي است، خوب است که کمي از سرگرم کننده با وب سايت خود، در صورت لزوم. البته نيازي به رفتن به افراط و تفريط نيست. اما افزودن يک پيچيدگي خلاق به عناصر معمولي مانند سرفصل ها يا فهرست هاي نمونه کارها، فقط چيزهايي را که براي بازديدکنندگان بسيار جالب تر است، ايجاد کنيد. آنها را تشويق مي کند تا به پيشنهادات خود عميق تر بکشند.
5. جرات متفاوت بودن
به طور سنتي، هنر راننده تغيير فرهنگي بوده است. اين وضعيت وضعيت را به چالش کشيده است و ما را مجبور به فکر کردن به شيوه هاي جديد کرد. يک وب سايت که چيزهاي کمي متفاوت مي کند، مي تواند بخش کوچکي از آن سنت باشد. در حالي که اين بدان معنا نيست که ما بايد در برابر قابليت دسترسي و سهولت استفاده قرار بگيريم، اين امر فرصت زيادي را براي نوآوري فراهم مي کند.
 
09122758298 - 02128421451