بازگشت به صفحه قبل

پشتیبانی شبکه کامپیوتری

پشتيباني شبکه کامپيوتري يکي از مهمترين بخش هاي اداره يک شبکه کامپيوتري در هر شرکت و سازمان و .... مي باشد مديران و صاحبان شماغل بايستي بدون دغدغه بايستي فقط به گسترش کسب و کار خود بينديشند و نگرامي از اطلاعات و برقرار بودن شبکه نبايد مانع کسب و کار آنان گردد براي همين استفاده از نيروي متخصص يک شرکت در زمينه پشتيباني شبکه کامپيوتري ميتواند اين آرامش را به صاحبان مشاغل و مديران بدهد که شبکه کامپيوتري آنان همواره در حال عملکرد صحيح مي باشد و نگراني از بابت ازدست رفتن اطلاعات خود يا اختلال زمانبر در سيستم هاي کامپيوتري و سرور هاي مراکز خود نداشته باشند.
پشتيباني شبکه کامپيوتري بايستي در اختيار شرکتي قرار گيرد که در اين زمينه داراي متخصصين امنيت اطلاعات باشد تجربه ، دانش و نوآوري در زمينه پشتيباني شبکه کامپيوتري مي تواند تمام نياز هاي شما را براورده نمايد.

پشتيباني شبکه کامپيوتري

کارسازنت آماده عقد قرارداد پشتيباني شبکه کامپيوتري شرکت يا سازمان شما مي باشد تا شما با خيالي آسوده فقط به فکر کسب و کار خود باشيد.
قرارداد هاي ما در غالب قرارداد هاي کوتاه مدت و بلند مدت مي باشد شما با هزينه اي بسيار مناسب ميتوانيد نگهداري و پشتيباني شبکه کامپيوتري مجموعه خود را به کارشناسان ما بسپاريد پرسنل آموزش ديده کارسازنت با کنترل سرور ها و کامپيوتر هاي مجموعه شما هرآنچه لازم باشد انجام خواهند داد تا پايداري و امنيت شبکه کامپيوتري و مجموعه شما را در بالاترين سطح ممکن قرار دهند 
بکاپ گيري و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات شما بصورت کاملا مکانيزه 
نصب و بروز رساني آنتي ويروس ها
و در کل سرويس و نگهداري شبکه کامپيوتري شما با بالاترين استاندارد هاي بين المللي

مطالب زير را نيز مطالعه کنيد
اصول اوليه عيب يابي شبکه
نحوه اتصال به شبکه دامين
انتقال شبکه از طريق سيم برق